Знайди площу поперед чного перерізу нікелінового дроту довжиною 13,75 м з якого виготовлено

спіраль, якщо при напрузі 220 В сила струму була 4 А . При тому опір нікеліну 0,45 Ом•мм²/м

Ответы на вопрос

Отвечает Саков Денис.

Ответ:

Дано:

L = 13.75м

U = 220В

I = 4A

p = 0.45 Ом • мм²/м

Найти:

S - ?

Решение:

S = pL/R, R=U/I

R = 220В/4А = 55 Ом ( сопротивление всего проводника )

S = 0.45 Ом•мм/м • 13.75м / 55 Ом ≈ 6.18 / 55 ≈ 0.11 мм²

Ответ: 0.11 мм²

Объяснение: