екскаватор піднімає на висоту 2,5 м. за 10 секунд маса ковша разом з вантажем 2000 кг визначте

потужність двигуна що розвиваються під час піднімання навантаженого ковша. Даю 20 балів допоможіть швидше ❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Кулёмин Даниил.

Ответ:

5кВт

Объяснение:N=A/t     A=F*S      F=mg    S=h

N=mgh/t

N=2000*10*2,5/10=5000Вт=5кВт