Єскаватор за 5 секунд піднімає ківш із ґрунтом на висоту 2,5 м.Маса ковша 100 кг .Об‘єм ґрунту у

ковші - 0,5 м3 , його густина - 1500 кг/м3.Яку потужність розвиває екскаватор?

Ответы на вопрос

Отвечает Иващенко Андрей.

N=A/t

A=Fh

F=P

P=mg

m2=ρV

N=(m1+ρV)gh/t

N=(100+1500×0,5)×10×2,5/5

N=4250 Вт