ДОПОМОДІТЬ!! БУДЬ ЛАСКА!!! ПРОШУ!!! ВІДДАВ ОСТАННІ БАЛИ!! ДУЖЕ ДУЖЕ СРОЧНО!! УМОЛЯЮ!!! Визначте,

на скільки градусів нагріваються 100 г води, якщо на нагрівання їх витрачено всю кількість теплоти, що виділяється при протіканні струму 5 А по провіднику опором 10 Ом протягом 2 хв.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жема Андрюха.

Ответ:

Q_1=Q_2

cm∆t=I^2 Rτ

∆t=(I^2 Rτ)/cm

∆t=(А^2∙Ом∙с)/(Дж/(кг∙℃)∙кг)=Дж/(Дж/℃)=℃

∆t=(5^2∙10∙120)/(4200∙0,1)≈71 (℃)

Відповідь:∆t≈71 ℃.

Объяснение: