Визначте, на скільки градусів нагріваються 100 г води, якщо на нагрівання їх витрачено всю

кількість теплоти, що виділяється при протіканні струму 5 А по провіднику опором 10 Ом протягом 2 хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Доросян Арина.

Ответ:

Объяснение:

2 минуты = 120 c

При протекании тока выделилось

Q = I²·R·t = 5²·10·120 = 30 000 Дж

При нагревании:

Q₁ = c·m·Δt = 4200·0,100·Δt = 420·Δt   Дж

Приравняем:

420·Δt = 30 000

Δt = 30 000 / 420 ≈ 71°C