2. Тіло плаває в нафті, повністю занурившись. Визначте масу тіла, якщо його об'єм становить 15 л.​


Ответы на вопрос

Отвечает Рей Влад.

Объяснение:

p=m/v

v=15л=15000дм3=15м3

p=760м3

m=pv=15*760=11400кг=11,4т