Знайдіть імпульс фотона, якщо його енергія дорівнює 1МеВ


Ответы на вопрос

Отвечает Popovich Uliana.

Ответ:

≈5,3*10⁻²²кг*м/с

Объяснение:

E=1МеВ=1,6*10⁻¹³Дж

c=3*10⁸м/с

p=E/c=1,6*10⁻¹³/(3*10⁸)≈5,3*10⁻²²кг*м/с