газ ізобарно розширюючись при тиску 0.2 МПа виконує роботу 0.2 знайти початковий об'єм газу якщо

кінцевий об'єм 2.5×10-³​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Николай.

Ответ:

0.2*0.2=0.4 2.5*0.4*10^-3=1×10^-3