З якою швидкістю має летіти свинцева куля, щоб під час удару об перешкоду вона розплавилася?

Початкова температура кулі 300 К. Вважати що вся механічна енергія її руху під час удару перетворюється у внутрішню.

Ответы на вопрос

Отвечает Юлдашбаев Искандер.

Ответ:

≈240м/c

Объяснение:

Eк=ΔU

mv^2/2 = cmΔT + лm (сокращаем на m)

v^2/2=cΔT+л

v=\sqrt{}2cΔT+2л=2*140Дж/кг*с*27К+2*25000Дж/кг≈240м/c

может быть и получилось бы число целое, если подставлять удельную теплоты плавления и удельную теплоемкость свинца из книги