Тік жоғары 30 м/с жылдамдықпен атылған массасы 50 грамм садақ жебесінің кинетикалық энергиясы қандай


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 30 м/с

m = 50 г = 0,05 кг

______________

Eк - ?

Eк = m·V²/2 = 0,05·30² / 2 = 22,5 Дж