Визначте час, за який, бульдозер потужністю 125 кВт здійснив роботу 25 кДж. *


Ответы на вопрос

Отвечает Неретина Алина.

Ответ:

0,2с

Объяснение:N=A/t       t=A/N

t=25000/125000=0,2с