У скільки разів сила тяжіння Землі, що діє на штучний супутник на поверхні, більша, ніж на висоті,

яка дорівнює трьом радіусам над її поверхнею?

Ответы на вопрос

Отвечает Аманова Сабина.

Ответ:

Объяснение:

F1=G*m*M/R²

F2=G*m*M/(R+R)²=G*m*M/4*R²=F1/4

F1=F2*4

Ответ : в 4  раза) спасибо не надо