На яку висоту по похилій площині підніметься кулька яка рухається зі швидкістю 5м/с ? Силою тертя

знехтувати . Вважати g= 10Н/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Кристина.

Ответ:

Дано:

v0 = 5 м/с

g = 10 Н/кг

h - ?

По закону сохранения энергии Ek0 + Ep0 = Ek + Ep

Ek0 = m*v0^2 / 2

Ep0 = 0, так как начальная высота h0 = 0

Ek = m*v^2 / 2 = 0, так как в конечной точке подъема v = 0

Ep = m*g*H

тогда m*v0^2 / 2 = m*g*H

H = v0^2 / (2g) = 5^2 / (2*10) = 1,25(м)

Ответ: Н = 1,25 м

Объяснение:

Удачного дня!)