Яка маса мопеда якщо імпульс дорівнює 1200 км м/с зі швидкістю руху 15 м/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Потонейко Аля.

p=m*v

m=p/v=1200/15=80 (кг)

Ответ: 80 кг.