На тіло обєм якого 200 см3 під час занурення у рідину діє сила архімеда 2 Н. Визначте густину рідини


Ответы на вопрос

Отвечает Торт Ангелина.

Ответ:

1020,4кг/м3

Объяснение: F=pgv   p=F/gv   p=2/9,8*0,0002=1020,4кг/м3