яка сила діє на лопать парової турбіни, площа перерізу якої становить 16см², якщо механічна напруга

в лопаті дорівнює 25 кН/см²?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вагизов Ильдар.

Ответ:

Объяснение

F = p·S = 25 (кН/см²)·16(см²) = 400 кН