Летить сокіл на висоті 20м.швидкість 5м\с.маса птаха 500гр.обчисліть його повну механічну енергію.?


Ответы на вопрос

Отвечает Молокова Альбина.
E=Eк+Eп;

Ек=mv²/2; Eк=0,5•25/2=6,25 Дж


Еп=mgh; Еп=0,5•10•20=100 Дж

Е=100+6,25=106,25 Дж