СРОЧНО ДАЮ 20 БАЛІВ! Ділянка кола складається з двох паралельно з‘єднаних провідників опром 5 і 10

Ом. У якому з провідників сила струсу більша? У скільки разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Медимнова Антонина.

Ответ:

В первом ток в 2 раза больше.

Объяснение:

U1=I1*R1

U2=I2*R2

U1=U2 (параллельное соединение)

I1/I2=R2/R1=10/5=2

=======================