Вага слоненят 1.2 кH, а площа поверхні однієї його ступні 0.08 м2. Знайдіть тиск горизонтальну

поверхню якщо воно стоїть на чотирьох ногах ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыкова Лера.

Відповідь:

p=F/4S

p=1 200/4*0,8=375 (Па)

Пояснення: