У правому коліні заповнених водою сполучених посудин над водою знаходиться шар олії 17 см. в якому

з колін рівень рідини вище? на скільки? За ранее благодарю.

Ответы на вопрос

Отвечает Yavryan Arsen.

Ответ: рівень рідини вище там де олія на 1,7 см

Объяснение:

Дано po 1 - олія о 900 кг/м3

Po 2-вода-1000 кг/м3

h2-олія-17 см

Знайти h1-вода

Розв'язання:

Po1:Po2=h2:h1

900/1000=0.9

0.9*17=15.3

17-15.3=1,7