опір проводу при t=0-20°C r14,5 Ом його довжина l=100м поперечний переріз S=0,2мм^2. Визначити

питомий опір матеріалу з якого виготовлено провід

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Алина.

Ответ:

Объяснение:

R = 14,5 Ом

L = 100 м

S = 0,2 мм²

___________

ρ - ?

Из формулы:

R = ρ·L / S

находим удельное сопротивление провода:

ρ = R·S / L

ρ = 14,5·0,2/ 100 = 0,029 Ом·мм²/м

Это - алюминий.