⦁ Резистори, опори яких 2 і 3 Ом, з’єднані послідовно й підключені до джерела постійної напруги 15

В. Знайдіть силу струму в колі.

Ответы на вопрос

Отвечает Жижкин Максим.

При последовательном соединении I1=I2=I3=I,

U=U1+U2+U3, R=R1+R2+R3, тогда

 I=U/(R1+R2)= 3A