Резистори, опори яких 12 і 13 Ом, з’єднані послідовно й підключені до джерела постійної напруги 120

В. Знайдіть силу струму в колі​

Ответы на вопрос

Отвечает Поперечный Раим.
Відповідь:
4,8 Ампера
Пояснення:
R=R1+R2 => I=U/R=120/25=4,8 А