Плиззззз прошу очень нужна помощь !!!! Авто масою 3 т рухається зі швидкістю 20 м/с. Яка його

кінетична енергія? 800 кДж 600 кДж 250 Н 80 кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Елена.

Ек=mu²/2

Ек=3×10³×20/2 = 3×10⁴ Дж

Ответ : 3×10⁴Дж