До якої напруги необхідно зарядити конденсатор ємністю 4мкФ, щоб він отримав електричний заряд

4,4.10 -4 Кл?

Ответы на вопрос

Отвечает Шкраба Александр.

Ответ:

U=Q/C=4.4*10-4/4*10-6=110В

Объяснение: