Визначте масу цеглини, яка на висоті 80 см над поверхнею Землі має потенціальну енергію 26 Дж. *


Ответы на вопрос

Отвечает Bairak Diana.

Ответ:

Е=m*g*h

m=En/g*h

m=26/10*0,8=0,325 кг

Ответ :m=0,325 кг