Решие пжжжжжж оч надоо Скільки надлишкових електронів має заряджена кулька ,маса якої 16 мг, що

рівномірно падає в електричному полі, напруженість якого 100 кН/Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Рожкова Екатерина.

10^10

mg=qE

q=mg/E=16*10^(-10)

N=q/e=10^10