Визначіть опір провідника , якщо в ньому тече струм 4А, наруга на його кінцях 100В


Ответы на вопрос

Отвечает Исмагулова Нурмалика.

Відповідь:

R=25 Ом

Пояснення:

I=U/R - закон Ома

R=U/I

R=100 B / 4 A = 25 Ом