Якої потенціальної енергії набуло сталеве тіло об’ємом 400 см³ підняте на висоту 0,3 кілометра?

Даю 15

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

0.936 МДж

Объяснение:

Wпот=mgh

m=Vρ (ρ таблична величина, 7700-7900 кг/м³ (бери яка потрібна, тут я розв'яжу с 7800 кг/м³)

Wпот=ρVgh=7800*0.04(м³)*10*300(м)=936000 Дж=0.936 МДж