Важіль перебуває у рівновазі. До півого плечта, довжиною 20 см прикладена сила 40 H, яка сила

прекладена до правого плеча, довжиною 50 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Раскова Лера.

F1/F2=d2/d1

F2=F1*d1/d2

F2=16 Н