ДОПОМОЖІТЬ З ЗАВДАННЯ!!! Визначити мінімальну потужність автомобіля, якщо за швидкості руху 30

м/с, сили опору, що діють на нього, становлять 360 Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Березин Влад.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 30 м/с

F - 260 Н

___________

N - ?

Мощность:

N = F·V = 360·30 = 10 800 Вт