ФИЗИКА, 9 КЛАСС, ДАЮ 50 БАЛЛОВ. 1. До нитки, перекинутої через рухомий блок, підвішені вантажі

масами 300 г. та 600 г. Тертя відсутнє. Порівняйте прискорення вантажів під час руху. 2. На тіло масою 2 кг, що перебувало у спокої, почала діяти сила 6Н. Установіть, яке рівняння може описувати рух цього тіла.

Ответы на вопрос

Отвечает Крючкова Анжелика.

Відповідь:

Пояснення:

1. Оскільки нитка не розтяжна, то за однакові проміжки часу кульки проходять однакову відстань, отже за модулем прискорення рівні, а за напрямком протилежні. Важча кулька рухається вниз, а легша- вверх.

2. Це тіло буде рухатися з прискоренням a=F/m=6Н/2кг=3 м/с^2

Тоді початкова швидкість дорівнює нулю, тому рівняння швидкості виглядає так v=3t, де t- час в секундах

Рівняння координат виглядає так

x=x0+1.5t^2, де x0- початкова координата тіла.