Сила тертя, яку долає автомобіль, дорівнює 1,2 кН. Коефіцієнт тертя дорівнює 0,023. Чому дорівнює

сила, з якою автомобіль діє на поверхню Землі? ______________________________

Ответы на вопрос

Отвечает Иващенко Даниил.

Объяснение:

Дано:

F=0.15кН

u=0.023

Fт-?

Объяснение:

Fт=mg

F=ma

a=gu=10*0.023=0.23

m=1.2/0.23=5.2147

Fт=mg=5.2147*10=52.147 Н

Ответ: 52.147 Н