На кінцях важіля діют сили 40Н і 240Н. відстань від точки опоори до меньшої сили 6см. Яка відстань

від точки опори до більшої сили?

Ответы на вопрос

Отвечает Маковський Влад.

Ответ:

L2 =  0.36 м  = 36 см

Объяснение:

Тут діє правило моментів.

Іншими словами якщо зліва перемножити масу вантажу на відстань до цієї маси і вийде якесь число..., то справа якщо ми також перемножимо масу вантажу на відстань до цієї маси то вийде  те ж саме число.

F1 * L1 = F2 * L2

\frac{F1}{F2} = \frac{L1}{L2}

Дано:

F1 = 40 Н

L1 = 6 см = 0,06 м

F2 = 240 Н

___________

L2 - ?

\frac{F1}{F2} = \frac{L1}{L2}

\frac{F1}{F2} = \frac{L1}{x}

x = \frac{F2*L1}{F1}

x = \frac{240*0.06}{40}  =  0.36 м  = 36 см

Перевіряємо:

\frac{F1}{F2} = \frac{L1}{L2}

\frac{40}{240} = \frac{6}{36}

0,16666 =  0,16666   (все вірно)