Механізм, ККД якого дорівнює 65%, виконав корисну роботу 52 кДж. Визначте повну роботу.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

Ответ:

Дано:

n = 65%

Aк = 52 кДж = 52000 Дж

Знайти: Ап -?

Объяснение:

n = Aк\Ап * 100%

Ап = Ак \ n *100% =52000/65*100% =80000 Дж = 80 кДж

Корисна робота завжди менша за повну роботу.