Висота похилої площини 16м, а довжина 48м. Для піднімання вантажу вагою 0,6кН прикладають силу

250Н. Який ККД похилої площини?

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Алина.

Ответ:

Дано:

h = 16 м

l = 48 м

Р = 0,6 кН = 600 Н

F = 250 H

Знайти: n - ?

Объяснение:

n = Ak\Aп *100%

Ак = Рh = 600*16 = 9600 Дж

Ап = Fl = 250*48 = 12000 Дж

n = 9600\12000 *100% = 80%