11.Кінетична енергія тіла 20 Дж. Воно рухається із швидкістю 2 м/с. Визначте масу тіла.


Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Никита.

Відповідь:

Ek = mv^2/2 —> m = 2Ek/v^2

m = 2*20 Дж / (2 м/с)^2 = 10 кг

m= 10 кг

Пояснення: