СРОЧНО.ККД похилої площини становить 82%.Щоб підняти вантаж массою 12.5 кг необхідно прикласти силу

0.055 кН.Якою є довжина похилої площини якщо її висота дорівнює 25 см

Ответы на вопрос

Отвечает Керимов Эмиль.

Ответ:

L=0.69m

Объяснение:

m=12.5kg

ККД=82%=0.82

F=0.055kH=55H

h=25cm=0.25m

_______________

mgh=F*L*ККД; L=mgh/F*ККД=(12.5*10*0.25)/55*0.82=31.25/45.1=0.69m