Якою була сила струму під час електролізуякщо за 20 хв на катоді видвлилося 0.99г міді.


Ответы на вопрос

Отвечает Смолина Яна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 20 мин = 1200 c

m = 0,99 г = 0,99·10⁻³ кг

k = 1,68·10⁻⁸ Ом·м

___________________

I - ?

Из формулы Фарадея для электролиза:

m = k·I·t

Сила тока:

I = m / (k·t)

I = 0,99·10⁻³ / ( 1,68·10⁻⁸·1200) ≈ 50 А