ДАЮ 30 БАЛЛОВ!! Яка силу потрібно прикласти до вантажу масою 185 кг, щоб рівномірно його підняти

по похилій площині, що має ККД 60%? Висота похилої площини дорівнює 1,2 м, а довжина 37 м. =10Н/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Валерия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 185 кг

КПД = 60%

h = 1,2 м

S = 37 м

_________

F - ?

1)

Полезная работа:

Апол = m·g·h = 185·10·1,2 = 2 220 Дж

2)

Совершенная работа:

Асов = F·S = 37·F   Дж

3)

КПД = Апол·100% / Асов

60% = 2220·100% / (37·F)

Отсюда сила:

F = 2220·100% / (37·60%) = 100 Н