Визначте кількість теплоти що виділяється у чайнику за 20 хв якщо його увімкнуто у мережу 110 В а

сила струму 2 А

Ответы на вопрос

Отвечает Низовцев Алексей.

Ответ:396кДж

Объяснение:Q=I2Rt

t=20мин=1800с

R=U/I=110/2=55 Ом

Q=4•55•1800=396000Дж=396кДж