Знайдіть повну енергію кульки масою 100 г, що летить на висоті 1 м зі швидкістю 4 м/с ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Еряшева Анжелика.

Ответ:

1) Ep=0,1*10*1=1(Дж)

2) Ek=0,1*16/2=0,8(Дж)

3) Eполная=Ep+Ek=1+0,8=1,8(Дж)

Объяснение: