визначте потужність підіймального механізму якщо він підняв вантаж масою 160 кг на висоту 10 м за 8

секунд

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Катя.

Ответ:

2000Вт - потужність

Объяснение:

P=A÷t

P=mgh÷t=160*10*10÷8=2000Вт

переписать ответтт