Двигун автомобіля за 2 год виконав роботу 720 кДж. Яку птужність розвивала машина? З формулами

будь-ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Утебаева Айгерим.

Ответ:

Дано:

А=720кДж

t=2 ч

Найти:

Р

СИ:

А=720000Дж

t=7200сек

Решение:

P=A/t

P=720000/7200=100Вт

Объяснение: