Визначте кинетичну енергію парашутиста маса якого 80 кг у момент коли він падає зі швидкістю 10 м/с​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Ек=m*v^2/2

Ek=80*(10)^2/2=4000 Дж=4 кДж

Ответ :Ек=4 кДж