Тіло, що перебувало в стані спокою, падає с висоти 30м. На який высоты швидкичть рухп тіла

доривнюватиме 10м/с? Опором повитря знехтуйте. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жаркеев Данил.

Ответ:

Объяснение:

Потенциальная энергия:

Eп = m·g·H

Полная энергия на высоте hₓ:

Еп = Eп₁ + Eк₁

m·g·H = m·g·hₓ + m·v²/2

g·H = g·hₓ + v²/2

g·hₓ = g·H  - v²/2

hₓ = H  - v²/ (2·g)

hₓ = 30  - 10²/ (2·10) = 25 м