Тіло,що перебувало в стані спокою, падає з висоти 20 м . На якій висоті швидкість руху тіла

дорівнюватиме 10м/с? Опором повітря знехтуй

Ответы на вопрос

Отвечает Поливцева Яна.

H=(V^2-V0^2)/2g, H=V^2/2g=100м^2/c^2:20м/с^2=5м пролетело тело, находится на высоте 20-5=15м - это ответ.