поштовий голуб летить зі швидкістю 20 км годин людина йде зі швидкістю 5 км год а легковий

автомобіль рухається зі швидкістю 72 км годин яку відстань кожних подолає за дві години​

Ответы на вопрос

Отвечает Тот-Самый Владимир.

Ответ:

40 10 144

Объяснение:

20*2=40

5*2=10

72*2=144