Ділянка кола містить два послідовно з'еднані резистори, опори яких зорі в. нюють 1 Ом та 2 Ом.

Напруга на першому резисторі дорівнює 1.2 В. Визначте на зру- гому резисторы

Ответы на вопрос

Отвечает Шаропатый Матвей.

Ответ:

Объяснение:

R₁ = 1 Ом

R₂ = 2 Ом

U₁ = 1,2 B

___________

U₂ - ?

I = I₁ = I₂ = U₁/R₁ = 1,2·1 = 1,2 А

U₂ = I·R₂ = 1,2·2 = 2,4 В