Дві спіралі, опір яких 12 Ом і 8 Ом, з’єднали паралельно. Яка кількість теплоти виділиться в них

протягом 2 хвилин, якщо в нерозгалуженій частині кола йде струм 1 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Досінчук Ліля.

Объяснение:

R1=12Ом

R2=8 Ом

t=120с

I=1А

Q-?

Решение

Q= I^2*R*t

Rобщ=R1*R2/R1+R2

Rобщ=12*8/12+8=96/20=4,8 Ом

Q=1^2*4,8*120=576 Дж

Ответ :Q=576Дж